fbpx

Zrubový obklad

*DOPRAVA PO CELEJ SR ZADARMO*

Zrubový obklad, nazývaný tiež bavorský obklad,  má polguľatý, vypuklý tvar písmena „D“ vďaka čomu pripomína masívnu guľatinu, z ktorej sa vyrábajú kanadské zruby. Drevo na výrobu zrubového profilu dovážame z rôznych kútov severnej európy, starostlivo triedime, opracuvávame a sušíme na ideálnu vlhkosť 11-14%. Aby mohol byť drevený obklad – zrub – vhodný pre použitie v exteriéri aj interiéri, vyrábame ho vždy v 1. triede (A/B kvalita). V našej ponuke nájdete zrubový obklad severský smrek v dvoch najpoužívanejších rozmeroch 23x146mm a 28x200mm.

Severský smrek dovážaný z chladných oblastí Fínska, Ruska, Estónska, Lotyšska je vďaka náročným podmienkam odolnejší a oveľa tvrdší než smrek, ktorý rastie v našich oblastiach (SVK, CZ, PL). Preto sa ho nemusíte obávať použiť aj v exteriéri. Severský smrek je najpoužívanejšie drevo v stavebnom priemysle. Pri pravidelnej starostlivosti vydrží aj 30 rokov. Osvedčil sa ako vhodný materiál na výrobu drevodomov, stavbu mostov, nosných konštrukcií a pod. 

Najčastejšie sa využíva ako vonkajší drevený obklad na fasádu, vnútorný drevený obklad na stenu alebo na svojpomocnú stavbu záhradných chatiek, domčekov na náradie a altánkov. Je možné ho použiť ako drevenú výplň gabionových plotov. Montáž zrubového obkladu je jednoduchá vďaka peru a drážke, ktoré do seba dokonalo zapadajú a nedovolia tak vode ani hmyzu preniknúť medzi jednotlivé dosky.

Od roku 2002 sa venujeme predaju: tatranský profil perodrážka, tatranský profil orginálrombus obklad, rombus obklad skosený, drevená podlaha, terasové dosky, hranoly. Za ten čas sme si vybudovali sieť spoľahlivých dodávateľov dreva vďaka čomu vám dnes môžeme ponúkať ten najlacnejší zrubový obklad na slovenskom trhu. Po odoslaní objednávky na náš mail a následnom potvrdení cenovej ponuky vám drevený obklad perodrážku dovezieme zadarmo až k Vám domov (*účtujeme jediný manipulačný poplatok 35€ za vykládku tovaru). Nepožadujeme žiadne zálohy a preto sa nemusíte báť, že by ste vopred zaplatili za drevený obklad, ktorý by vám nevyhovoval.

 

 

Zrubový Obklad

Severský Smrek  

Zrubový obklad – cena za 1 m

 

ROZMER / mm
(hrúbka x šírka)
Dĺžka/m
A/B kvalita
23 x 146 3m, 4.2m, 5.1m 12.90,- € 
28 x 200  4m, 5.1m 17.50,- €

*DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR*

LEMON trade s.r.o.

IČO: 50753673
DIČ: 2120469230

Galéria zrubového obkladu

Obrázky sú len ilustratívne. Slúžia na inšpiráciu.

5/5 - (1 vote)