fbpx

Drevený obklad Softline

*DOPRAVA PO CELEJ SR ZADARMO*

Ponúkame vám výberový drevený obklad – tatranský profil SOFTLINE (tzv. „U“ spoj).  Na rozdiel od perodrážky ( tzv. véčkový spoj), má SOFTLINE viditeľné – predĺžené pero, ktoré po zasunutí do drážky vytvára optickú medzeru (1-2cm). Optickú preto, lebo drážky k sebe v skutočnosti dokonalo priliehajú a nevzniká tak priestor, kde by sa mohla dostať voda či hmyz, ide len o estetickú záležitosť.

Drevo na výrobu dreveného obkladu SOFTLINE poctivo sušíme (3 týždne) vonku a následne dosušujeme v sušičke (4-5dní) na ideálnu vlhkosť (11-14%). Správna vlhkosť je pre drevo nesmierne dôležitá, keďže zabezpečí aby sa drevené dosky nepokrútili a nepopraskali. Vďaka kvalitne vysušenému, ohobľovanému drevu má tatranský obklad zdravé hrče (suky), ktoré nevypadávajú a nepraskajú. Každý náš produkt spĺňa kvalitu AB (1.trieda) a preto je vhodný na vnútorné rovnako ako aj vonkajšie použitie. V našej ponuke drevených obkladov nájdete už spomínaný tatranský profil perodrážkazrubový obkladrombus profil a rombus obklad skosený

Tatranský profil SOFTLINE vyrábame v hrúbke 19mm zo severského smreku a v hrúbke 20mm z červeného smreku. Tatranský profil môžete použiť ako drevený obklad na strop, drevený obklad na stenu, záhradné chatky, domčeky na náradie a záhradné altánky z dreva.

Najvhodnejší drevený materiál pre exteriérové použitie – drevený obklad na dom, vonkajší obklad na fasádu, obíjanie fasády, štítov alebo na výrobu záhradných domčekov je tatranský profil červený smrek. Má síce o niečo vyššiu cenu než klasický smrek, ale drevo z červeného smreku vydrží v exteriéri na daždi, snehu, vo vlhkom prostredí omnoho dlhšie než smrekové drevo. Vďaka väčšiemu obsahu smoly má tatranský profil červený smrek dlhšiu trvácnosť, je tvrdší a odolnejší voči poveternostným podmienkam. V Českej republike ho označujú ako modřín, pretože sa po čase sfarbuje do siva až sivo-modra.

V prípade, že chcete obložiť drevom váš interiér a dodať mu jedinečný vzhľad, ponúkame vám najlacnejší tatranský profil vyrobený zo severského smreku. Po odoslaní objednávky na náš mail a následnom potvrdení cenovej ponuky vám tatranský profil original dovezieme zadarmo až k Vám domov (*účtujeme jediný manipulačný poplatok 35€ za vykládku tovaru). Nepožadujeme žiadne zálohy a preto sa nemusíte báť, že by ste vopred zaplatili za drevený obklad, ktorý by vám nevyhovoval.

Tatranský profil SOFTLINE je prírodný materiál, ktorý sa najčastejšie používa ako obklad na steny a fasády domov. Má typickú vôňu a prírodný vzhľad. Drevo je výborný izolant, zmenšuje tepelné straty a celkové náklady na kúrenie. Cez zimu udržuje v dome teplo a v lete zas zabezpečí príjemný chládok. Výborne pohlcuje a odvádza vlhkosť, je protialergénny a má antibakteriálne účinky. Priaznivo pôsobí na psychické zdravie človeka a pohľad naň upokojuje myseľ. Lacný tatranský profil SOFTLINE je 100% ekologický a  rozložiteľný materiál, takže jeho používaním prispievate k šetreniu životného prostredia aj vašich financií.

 

Drevený Obklad Softline

Severský Smrek

Drevený obklad SOFTLINE – cena za 1m2

ROZMER v mm
(
hrúbka x šírka)
Dĺžka/m
A/B kvalita

19 x 146

leštený povrch
4m, 5m 10.90,- €

*DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR*

Drevený Obklad Softline1

Červený smrek

Drevený obklad SOFTLINE – cena za 1m2

ROZMER v mm
(hrúbka x šírka)
Dĺžka/m
A/B kvalita
20 x 150 4m, 5m 18.90,-  17.50,- €

*DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR*

3/5 - (2 votes)