fbpx

Terasové dosky

Červený smrek

*DOPRAVA PO CELEJ SR ZADARMO*

Terasové dosky (terasovú podlahu) vyrábame z kvalitného, vysušeného dreva – červeného smreku (smrekovca) v rozmere 28 x 145mm a v kvalite A/B (1.trieda).

Červený smrek (smrekovec) je najvhodnejší drevený materiál na výrobu terasových dosiek. Má síce vyššiu cenu než obyčajný smrek, ale drevo z červeného smreku vydrží v exteriéri na daždi, snehu, vo vlhkom prostredí omnoho dlhšie. Väčší obsah smoly v terasovej podlahe z červeného smreku má za následok dlhšiu trvácnosť, vyššiu tvrdosť a lepšiu odolnosť voči poveternostným podmienkam. Červenkastý odtieň dreva, minimálne množstvo hŕč a prirodzene rozmiestnené letokruhy sú poznávacím znamením tejto dreviny.

Prírodne drevo sa znovu stáva populárnym riešením terasovej podlahy a to najmä vďaka jeho jedinečným vlastnostiam a níznej cene. Naše terasové dosky majú nádhernú štruktúru, prirodzenú farbu a pevne vsadené suky. Dosky sú frézované z obidvoch strán. Vrchná strana – jemné drážky, spodná strana – hrubé drážky, tak aby bolo minimalizované riziko pošmyknutia sa a tiež aby nebola náročná údržba (čistenie). Medzi ďalšie výhody terasy z červeného smreku patrí: podlaha sa v lete neprehrieva, má antibakteriálne a antialergénne účinky, upokojuje psychiku, má podstatne mäkký a príjemnejší povrch (oproti WPC doskám), jednoduchá renovácia terasy.

Drevo na výrobu našich produktov je starostlivo vyberané, následne triedené a sušené vonku. Po určitom čase je drevo dosušované v sušičke na požadovanú vlhkosť (11-14%) cca 4-5dní.  Po odoslaní objednávky na náš mail a následnom potvrdení cenovej ponuky vám drevenú terasu dovezieme zadarmo až k Vám domov (*účtujeme jediný manipulačný poplatok 35€ za vykládku tovaru). Nepožadujeme žiadne zálohy a preto sa nemusíte báť, že by ste vopred zaplatili za drevený obklad, ktorý by vám nevyhovoval.

V prípade, že hľadáte drevený alebo iný konštrukčný materiál na vaše ďalšie projekty, ponúkame vám: tatranský profil perodrážka, tatranský profil orginál , zrubový obkladrombus obklad, rombus obklad skosený, drevená podlaha, terasové dosky, podkladové hranoly , gabionové ploty, gabionové koše, gabionové siete, gabionové kvetináče, vyvýšené záhonyzáhradné chatky, domčeky na náradie, záhradné altánky.

Terasové Dosky Červený Smrek

Červený smrek 


vrúbkované

Terasové dosky (vrúbkované) – ceny za 1m2

ROZMER v mm
(
hrúbka x šírka)
Dĺžka/m
A/B kvalita
28 x 145
3m, 4m, 5m
27.90,- 23.90,- €

*DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR*

Terasové Dosky -Tatranskyprofil.sk

Červený smrek

hladké

Terasové dosky (hladké) – ceny za 1m2

ROZMER v mm
(
hrúbka x šírka)
Dĺžka/m
A/B kvalita
28 x 145
3m, 4m, 5m
27.90,- 23.90,- €

*DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR*

Terasové Šroby

Terasové šróby

 

Originálne terasové šróby na červený smrek

V najpoužívanejšom rozmere 4.5 x 60 mm.  Šróby sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. 

ROZMERY v mm
(
hrúbka x dĺžka)
Plocha
Množstvo
Cena
4.5 x 60
cca 7-8m2
200ks
19.90,- € 

LEMON trade s.r.o.

IČO: 50753673
DIČ: 2120469230
IČ-DPH: SK2120469230

Galéria drevenej terasy – terasových dosiek

Obrázky sú len ilustratívne. Slúžia na inšpiráciu.

Ohodnoťte stránku