fbpx

Drevená podlaha 

*DOPRAVA PO CELEJ SR ZADARMO*

Ponúkame vám cenovo výhodnú drevenú podlahu (dlážkovicu) vyrobenú z kvalitného dreva severského smreku, červeného smreku alebo severskej borovice v A/B kvalite (1.trieda). Spomedzi našich 4 najpoužívanejších rozmerov (20mm, 23mm, 28mm, 40mm) si určite vyberiete tú najlacnejšiu drevenú podlahu pre váš byt, dom či chatu.

Dlážkovica (drevená podlaha) severský smrek má svetlú farbu s veľmi malými tmavšími hrčami (uzlami), ktoré sú pevné a nevypadávajú. Je mäkkšia a cenovo dostupnejšia ako dlážkovica z červeného smreku alebo borovice.

Dlážkovica (drevená podlaha) červený smrek je veľmi tvrdá, odolná voči poškodeniam, má menšie tmavé hrče (uzly), veľmi zaujímavé sfarbenie dreva (ružovo-červené) a špecifickú kresbu letokruhov.

Dlážkovica (drevená podlaha) severská borovica je mäkkšia ako červený smrek (smrekovec) so zaujímavou kresbou dreva a väčšími svetlými hrčami (uzlami), ktoré dodávajú drevenej podlahe unikátny a zaujímavý vzhľad.

Prírodnú drevenú podlahu z našej ponuky je možné využiť v exteriéri (podlaha do altánkov, na terasy) aj interiéri (drevená podlaha do bytu, drevená podlaha na chalupu, obklad na stenu alebo strop). Po inštalácii drevenej podlahy nevzniká medzi doskami žiadna medzera a dosky tvoria ucelenú rovnú plochu. Dlážkovicu je možné montovať na hranoly alebo OSB dosky (šróbovaním), prípadne lepením na betónovú platňu. Drevená podlaha (dlážkovica) má omnoho lepšie termoizolačné vlastnosti ako napríklad laminátová podlaha alebo plávajúca podlaha. Jej výhodou je jednoduchá montáž aj demontáž (pri náhodnom poškodení).

Vďaka veľkovýrobe a dlhoročným skúsenostiam v oblasti predaja dreva vám vieme poskytnúť najlepšie ceny dlážkovice na našom trhu. Nakoľko si všetky produkty vyrábame sami, dbáme o čo najlepší výber drevených dosiek. Drevo na výrobu našich produktov je starostlivo vyberané,  triedené a sušené vonku. Následne je drevo dosušované v sušičke na požadovanú vlhkosť (11-14%) cca 4-5dní. Každý náš produkt spĺňa kvalitu AB (1.trieda).

V našej ponuke ďalej nájdete: tatranský profil perodrážka, tatranský profil orginál , zrubový obklad, rombus obkladrombus obklad skosenýterasové doskyhranoly , gabiony, chatky. Po odoslaní objednávky na náš mail a následnom potvrdení cenovej ponuky vám drevený obklad dovezieme zadarmo až k Vám domov (*účtujeme jediný manipulačný poplatok 35€ za vykládku tovaru). Nepožadujeme žiadne zálohy a preto sa nemusíte báť, že by ste vopred zaplatili za drevený obklad, ktorý by vám nevyhovoval.

Dlážkovica Drevená Podlaha

Severský Smrek  

Drevená podlaha (severský smrek) – ceny za 1m2

ROZMER / mm
(
hrúbka x šírka)
Dĺžka/m
A/B kvalita

23 x 146

sibírsky smrek
leštený povrch
4.2m, 5.1m 13.50,- €

28 x 146

sibírsky smrek
leštený povrch
4m, 4.2m, 5m 18.00,- €

28 x 200

sibírsky smrek
leštený povrch
4.2m, 5.1m 18.00,-€

40 x 146

sibírsky smrek
leštený povrch
4.2m, 5.1m 23.90,-€

*DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR*

Podlahové Dosky Drevená Podlaha Dlážkovica Červený Smrek

Červený smrek

Drevená podlaha (červený smrek) – ceny za 1m2

ROZMER v mm
(hrúbka x šírka)
Dĺžka/m
A/B kvalita
20 x 150 4m, 5m 18.90,-  17.50,-€
28 x 150 4m, 5m 28.50,-  23.90,-€

*DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR*

Drevená Podlaha Dlážkovica  Sibirska Borovica

Sibírska Borovica

Drevená podlaha (severská borovica) – ceny za 1m2

ROZMER v mm
(hrúbka x šírka)

Dĺžka/m

A/B kvalita

28 x 146 4.2m, 5.1m 17.90,- €

*DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR*

Naša firma neručí za montáž a neodborné zachádzanie s u nás zakúpenými palubovkami a obkladom. Každý zákazník by si mal pred pokládkou a montážou materiálu poradiť s odborníkmi alebo si montáž dôkladne naštudovať. Neodporúčame pokladať dlážkovicu do vlhkých priestorov alebo nevyčistených stavieb, nakoľko sa často stáva, že drevená podlaha naberie okolitú vlhkosť 2-3 týždne po montáži a môže sa pokrútiť alebo zvlniť. Preto odporúčame pred montážou dlážkovice nechať podlahu voľne umiestnenú v miestnosti, kde sa má inštalovať aspoň 7-10 dní.

LEMON trade s.r.o.

IČO: 50753673
DIČ: 2120469230

Galéria drevenej podlahy 

Obrázky sú len ilustratívne. Slúžia na inšpiráciu.

4.5/5 - (16 votes)