fbpx

Drevený obklad

Drevený obklad rozdeľujeme podľa dreveného materiálu, z ktorého je vyrobený, podľa tvaru profilov, ktoré nadobúda po opracovaní a podľa veľkosti jednotlivých drevených dosiek (šírka x hrúbka).

V našej ponuke nájdete drevený obklad z dvoch najpoužívanejších typov drevín – severský smrek a červený smrek. Oba patria medzi najdostupnejšie a tým pádom aj najpoužívanejšie drevené materiály využívané v stavebníctve. Drevený obklad v našej ponuke je vyrábaný z dreva s prvotriednou kvalitou A/B. Existuje niekoľko druhov drevených obkladov odlišujúcich sa najmä tvarom: tatranský profil – perodrážka, tatranský profil – originál, zrubový obklad, rombus profil, rombus – skosený. Veľkosť jednotlivých profilov je dôležitá rovnako z estetického ako aj funkčného hľadiska. Hrubšie profily sú vhodné skôr do exteriéru, zatiaľ čo tie tenšie nájdu svoje využitie najmä v interiéri. Príkladom je drevený obklad na stenu, drevený obklad do kúpelne, drevený obklad do obývačky alebo kuchyne, drevený obklad na fasádu, drevený obklad záhradného domčeka alebo chatky a mnoho ďalších.

*DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR*

Vyberte si z našej ponuky dreveného obkladu, kliknite na jeho obrázok a presvedčte sa sami o najnižších cenách tatranského obkladu na trhu.

Tatranský profil perodrážka

Drevený obklad Softline

Zrubový obklad

Rombus profil s perom

Rombus – skosený bez pera

4.8/5 - (5 votes)