fbpx

Termo Drevo

*DOPRAVA PO CELEJ SR ZADARMO*

PREČO SA HODÍ DREVO THERMOWOOD® NA TERASY?
Drevená terasa upúta pohľad na akejkoľvek záhrade a je skvelým miestom, kde môžete relaxovať s priateľmi a rodinou počas krásnych teplých letných večerov. Prírodné teplé drevo navádza atmosféru prirodzenosti. Ak už investujete do drevenej terasy, určite chcete takú, ktorú si budete môcť užívať dlhé roky. Tepelne upravené drevo ThermoWood® Vám poskytuje riešenie so životnosťou minimálne 30 rokov v závislosti na starostlivosti, ktorú mu venujete.
Terasové profily ThermoWood®, ktoré je možné využiť práve na zhotovenie terás a plôch okolo bazénov sú úplne ekologické, a drevo, z ktorých sú vyrobené, pochádza z trvalo udržateľných zdrojov (certifikované PEFC). So snahou dodať čo najlepšie profily nielen pre terasy prichádzame s ponukou revolučného dreva ThermoWood®. Jedná sa o drevo vyrobené z fínskej borovice, ktoré je tepelne ošetrené preto, aby sa zvýšila odolnosť a kvalita dreva. Pri tepelnej úprave je odstránená živica a hlavnou výhodou je väčšia rozmerová stabilita, odolnosť proti rozkladu a vylepšenie fyzikálnych vlastností.
S lepšou stabilitou a trvanlivosťou prináša tepelne ošetrené drevo ThermoWood® pridanú hodnotu v podobe dlhodobých výhod a flexibility, súčasne s minimalizáciou biologického poškodenia.
Tepelné spracovanie naviac prináša dlhšiu životnosť dreva – až 30 rokov, a znižuje potenciál deformácii či krútenia dreva. Príjemná karamelová farba skrz celý prierez dreva dodáva terasám veľmi atraktívny vzhľad. Drevo ThermoWood® je vysoko odolné proti poveternostným vplyvom. Terasové profily sú vrúbkované pre vyššie bezpečie pri pohybe.

Terasové profily z dreva ThermoWood® majú vďaka tepelnej úprave o 20-25% nižšiu tepelnú vodivosť oproti rovnakému tepelne neošetrenému drevu, a to vďaka vytesneniu všetkých biologických látok pri tepelnom procese. Vďaka tejto výhode sa tak drevo na terasách a plochách pri bazénoch nerozohrieva ani pri vysokých teplotách a Vy si tak môžete užívať pohodu a pohyb aj na boso…
Tí z Vás, ktorí zvažujú nákup hojne rozšírených drevoplastových výrobkov, by mali túto vlastnosť dobre zvážiť, pretože plast obsiahnutý v týchto výrobkoch má veľmi vysokú tepelnú vodivosť… Neurobte preto chybu, ktorú môžete následne ľutovať, ak zo svojej domácej terasy urobíte priemyselnú plochu, na ktorej v letnom období nebudete môcť vydržať… Použitie dreva ThermoWood® na drevené terasy ocenia hlavne zákazníci, ktorí chcú prírodný a teplý materiál. Materiál, ktorý je nenáročný na údržbu, ale zároveň sa od neho očakáva veľmi dlhá životnosť… Pokiaľ sa stotožníte s prirodzenými vlastnosťami a správaním dreva ThermoWood® v exteriéri, ktoré sú popísané ďalej v tejto prezentácii, tak je pre Vás terasa z materiálu ThermoWood® riešením na celý život…

Výhody drevených terás a podláh z ThermoWood®
Drevo ThermoWood® je prírodný a teplý materiál.
Drevo ThermoWood® je veľmi príjemné na dotyk.
Drevo ThermoWood® je tiež prekvapivo odolné.
Drevo ThermoWood® je ekologické a sterilne čisté.
Drevo ThermoWood® vyžaduje minimálnu údržbu.
Drevo ThermoWood® má nízku tepelnú vodivosť.
Drevo ThermoWood® má veľmi vysokú životnosť.

Drevené profily z materiálu ThermoWood® sú vyrábané biologicky odbúrateľné na 100%, čím sú ekologické a šetrné k lesom aj životnému prostrediu. Pokiaľ si kúpite drevo pochádzajúce zo starostlivo spravovaných a certifikovaných lesov, čím drevo ThermoWood® v skutočnosti je, podieľate sa na tom, že sa nebude narušovať prírodná rovnováha po celom svete. Po dreve ThermoWood® je veľmi príjemné chodiť. V lete nie je nikdy príliš horúce a v zime naopak príliš studené. Preto ho môžete použiť napríklad pri bazénoch a vírivkách a dodať im tak krásny kontrastný vzhľad. Tým, že sú profily ThermoWood® sterilne čisté, môžete vytvárať plochy, ktoré sú ideálne na hry pre Vaše deti.

Termodrevo - Vrúbkované

ThermoBorovica
vrúbkované

ThermoBorovica – ceny za 1m2

ROZMER v mm
(
hrúbka x šírka)
Dĺžka/m
A/B kvalita
26 x 117
 4.2m, 4.5m, 5.1m
31.90,- 29.90,- €

*DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR*

Termo Drevo

ThermoBorovica
hladké

ThermoBorovica – ceny za 1m2

ROZMER v mm
(
hrúbka x šírka)
Dĺžka/m
A/B kvalita
26 x 117
 4.2m, 4.5m, 5.1m
31.90,- 29.90,- €

*DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR*

Terasové Šroby

Terasové šróby

 

Originálne terasové šróby na ThermoWood

V najpoužívanejšom rozmere 4.5 x 60 mm.  Šróby sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

ROZMERY v mm
(
hrúbka x dĺžka)
Plocha
Množstvo
Cena
4.5 x 60
cca 7-8m2
200ks
19.90,- € 

LEMON trade s.r.o.

IČO: 50753673
DIČ: 2120469230
IČ-DPH: SK2120469230

Galéria drevenej terasy + ThermoWood

Obrázky sú len ilustratívne. Slúžia na inšpiráciu.

Ohodnoťte stránku